Zaproszenie na XII posiedzenie Kętrzyńskiej Rady Seniorów II kadencji.

Herb Miasta Kętrzyn

Szanowni Państwo

Zapraszam na XII posiedzenie Kętrzyńskiej Rady Seniorów, które odbędzie się w dniu 27 czerwca 2023 r. (wtorek) o godz. 1200 w Ratuszu Miejskim, Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 1, z następującym porządkiem obrad:

1) Otwarcie posiedzenia.

2) Przyjęcie porządku obrad.

3) Wystąpienie Przewodniczącej Gminnej Rady Seniorów w Srokowie.

4) Omówienie działań zmierzających do upowszechnienia współpracy ze środowiskiem osób starszych z innymi miastami.

5) Zgłoszenie uwag do projektu ścieżek rowerowych w Kętrzynie po wysłuchaniu opinii Przedstawiciela Związku Gmin Barcja.

6) Zainicjowanie działań w zakresie płynnego przeniesienia siedziby organizacji pozarządowych, mieszczących się w budynku przy ul. Miejskiej 7 do budynku przy ul. Dworcowej 10.

7) Sprawy różne.

8) Przyjęcie protokołu z XI posiedzenia Kętrzyńskiej Rady Seniorów z dnia 30.05.2023 roku.

9) Zamknięcie posiedzenia

Przewodnicząca