Zaproszenie na X posiedzenie Kętrzyńskiej Rady Seniorów II kadencji.

Herb Miasta Kętrzyn

Szanowni Państwo

Zapraszam na X posiedzenie Kętrzyńskiej Rady Seniorów, które odbędzie się w dniu

25 kwietnia 2023 r. (wtorek) o godz. 1000 w Ratuszu Miejskim, Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 1, z następującym porządkiem obrad:

• Otwarcie posiedzenia.
  • Przyjęcie porządku obrad.
  • Spotkanie z pracownikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w sprawie informacji nt. obowiązujących przepisów dot. seniorów.
  • Omówienie zasad współpracy z radami seniorów z ościennych gmin.
  • Informacja dot. partnerów projektu honorujących Karty Seniora na terenie miasta Kętrzyn.
  • Podsumowanie spotkania z Radą Seniorów z Barcian i Srokowa, które odbyło się 19 kwietnia w Centrum Spotkań Seniora w Kętrzynie.
  • Sprawy różne.
  • Przyjęcie protokołu z VIII posiedzenia Kętrzyńskiej Rady Seniorów z dnia 28 grudnia 2022 roku.
  • Przyjęcie protokołu z IX posiedzenia Kętrzyńskiej Rady Seniorów z dnia 09 lutego 2023 roku.
  • Zamknięcie posiedzenia.

Przewodnicząca