GALA OSOBOWOŚCI KĘTRZYNA - Nominuj Wyjątkowych Kętrzynian

24 lutego odbędzie się coroczna „Gala Osobowości” Kętrzyna.

🏆W tym roku to Państwo – mieszkańcy Kętrzyna – macie możliwość zgłoszenia swoich kandydatur.

Możecie nominować osoby, które w Waszej ocenie są niezwykłe i wyjątkowe, dzięki którym wszyscy jesteśmy dumni z Kętrzyna.

🏆Spośród zgłoszonych kandydatur kapituła konkursowa wyłoni Laureatów w ośmiu kategoriach.

🏆Aby nominować osobę wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekazać go do Urzędu Miasta w Kętrzynie, przy ul. Wojska Polskiego 11 do 10 lutego.

🏆Zgłoś swoją kandydaturę wypełniając formularz, znajdujący się na stronie Miasta Kętrzyn, po czym przekaż go osobiście lub za pośrednictwem poczty polskiej do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Kętrzyn.

🏆Kandydatury można zgłaszać także mailowo (z załączonym formularzem) na adres: osobowosci@miastoketrzyn.pl

Decyduje data wpływu do Urzędu. Zgłoszenia po 10 lutego nie będą rozpatrywane.

Regulamin konkursu oraz jego załącznik, tj. formularz zgłoszeniowy poniżej ⤵️⤵️⤵️