Zaznacz stronę

Apel do mieszkańców Kętrzyna

Tylko wspólna troska i szybkie działanie umożliwiają udzielanie pomocy wszystkim potrzebującym. Przed nami okres jesienno – zimowy, w którym Seniorzy potrzebują szczególnej opieki.
Wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kętrzynie zwracamy się z prośbą do mieszkańców Kętrzyna. Jeśli widzicie Państwo, że ktoś z Waszego otoczenia potrzebuje pomocy – reagujcie i skontaktujcie się z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, który obejmie opieką potrzebujących.
Numer telefonu do MOPS Kętrzyn: (89) 751-29-01 
Nie bądźmy obojętni!
 
Obrazek przedstawia infografikę, na któej widnieje Seniorka na spacerze z osobą młodszą, która niesie dla niej zakupy spożywcze. Treść na grafice: APEL DO MIESZKAŃCÓW MIASTA KĘTRZYN Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętrzynie zwraca się do mieszkańców miasta Kętrzyn z prośbą o zwrócenie uwagi i zainteresowanie się osobami starszymi mieszkającymi w sąsiedztwie, szczególnie tymi, którzy nie mogą liczyć na pomoc ze strony rodziny.  Okres jesienno-zimowy jest czasem, w którym seniorzy wymagają szczególnej troski i opieki. Jeżeli w Państwa otoczeniu są lub pojawią się osoby starsze pozbawione pomocy prosimy o kontakt pod nr telefonu: (89) 751-29-01. Wspólna troska i szybkie działanie pozwolą udzielić pomocy wszystkim potrzebującym.. Na górze znajduje się logo MOPS i Miasta Kętrzyn