Zaznacz stronę

Kętrzyński Jarmark Wielkanocny !!! 9 i 10 kwietnia od 10:00 do 16:00 Plac Piłsudskiego

Szukacie pomysłu na wielkanocne udekorowanie domu? Jarmark Wielkanocny w Kętrzynie to doskonała okazja do zaopatrzenia się w wyjątkowe ozdoby świąteczne. 🐣🌷 W sobotę i niedzielę, 9 i 10 kwietnia pod Ratuszem pojawią się m.in. stroiki, ciasta, wędliny i wszystko co kojarzy się z Wielkanocą. Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Miasto Kętrzyn Ryszard Henryk Niedziółka
Planując świąteczne zakupy warto pomyśleć o odwiedzeniu kętrzyńskiego placu, gdzie na urokliwych stoiskach już od 9 kwietnia (sobota) kilkunastu wystawców będzie oferować swoje produkty. Wśród nich z pewnością nie zabraknie okolicznościowego rękodzieła i pysznych regionalnych specjałów. Jarmark potrwa do 10 kwietnia (niedziela) a domki handlowe otwarte będą w godzinach 10.00 – 16.00. Formuła prezentowania świątecznych obrzędów i stołów poprzez jarmark ma na celu promocję tradycyjnych i regionalnych wyrobów, jak również uświadomienie mieszkańcom istoty kultywowania zwyczajów wielkanocnych w życiu Polaków.
🍯🐥🌷🌻👨‍👩‍👧‍👦🐰🌺
Jarmark Wielkanocny
Termin: 9-10 kwietnia od godz. 10.00 do 16.00
Miejsce: Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
Serdecznie zapraszamy!

Szukacie pomysłu na wielkanocne udekorowanie domu? Jarmark Wielkanocny w Kętrzynie to doskonała okazja do zaopatrzenia się w wyjątkowe ozdoby świąteczne. 🐣🌷 W sobotę i niedzielę, 9 i 10 kwietnia pod Ratuszem pojawią się m.in. stroiki, ciasta, wędliny i wszystko co kojarzy się z Wielkanocą. Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Miasto Kętrzyn Ryszard Henryk Niedziółka Planując świąteczne zakupy warto pomyśleć o odwiedzeniu kętrzyńskiego placu, gdzie na urokliwych stoiskach już od 9 kwietnia (sobota) kilkunastu wystawców będzie oferować swoje produkty. Wśród nich z pewnością nie zabraknie okolicznościowego rękodzieła i pysznych regionalnych specjałów. Jarmark potrwa do 10 kwietnia (niedziela) a domki handlowe otwarte będą w godzinach 10.00 – 16.00. Formuła prezentowania świątecznych obrzędów i stołów poprzez jarmark ma na celu promocję tradycyjnych i regionalnych wyrobów, jak również uświadomienie mieszkańcom istoty kultywowania zwyczajów wielkanocnych w życiu Polaków.  🍯🐥🌷🌻👨‍👩‍👧‍👦🐰🌺 Jarmark Wielkanocny Termin: 9-10 kwietnia od godz. 10.00 do 16.00 Miejsce: Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego  Serdecznie zapraszamy!