Zaznacz stronę

Trwa nabór do VI edycji konkursu „Pracodawca Jutra”. PARP wyłoni najlepsze inicjatywy proedukacyjne

„Pracodawca Jutra” to konkurs dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, którego celem jest promowanie podmiotów realizujących najlepsze inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją.

Aplikować można w trzech kategoriach: „Rozwój pracownika”, „Dojrzałe kompetencje” oraz „Ambasador Edukacji”.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która jest organizatorem konkursu, czeka na zgłoszenia do 24 listopada 2021 r.

Więcej informacji pod LINKIEM

zebranie. Trwa nabór do VI edycji konkursu „Pracodawca Jutra”. PARP wyłoni najlepsze inicjatywy proedukacyjne   „Pracodawca Jutra” to konkurs dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, którego celem jest promowanie podmiotów realizujących najlepsze inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją. Aplikować można w trzech kategoriach: „Rozwój pracownika”, „Dojrzałe kompetencje” oraz „Ambasador Edukacji”. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która jest organizatorem konkursu, czeka na zgłoszenia do 24 listopada 2021 r.   Więcej informacji pod linkiem https://www.parp.gov.pl/component/content/article/75463:trwa-nabor-do-vi-edycji-konkursu-pracodawca-jutra-parp-wyloni-najlepsze-inicjatywy-proedukacyjne