Zaznacz stronę

ZIELONY ZAKĄTEK, konkurs na najładniejszy balkon i rabatę.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Zielony Zakątek”

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Zielony Zakątek”, w którym wybierzemy najładniejsze balkony oraz rabaty. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców Kętrzyna oraz spółdzielczych osiedli w Korszach i Reszlu. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 15 lipca. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas uroczystego finału w kętrzyńskim amfiteatrze.

Celem konkursu jest zachęcenie do dbałości o estetykę swojego miejsca zamieszkania, a także urządzenia i ukwiecenia balkonów oraz zagospodarowania i ukwiecenia rabatek. Konkurs rozstrzygnięty zostanie w dwóch kategoriach: balkon i rabata.  Komisja konkursowa oceni m.in. estetykę i pomysłowość urządzenia balkonów i ogrodów, kompozycję kolorystyczną, różnorodność wykorzystanych gatunków roślin, doceniona zostanie również systematyczność w pielęgnacji zielonych zakątków. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy prawidłowo wypełnić kartę zgłoszeniową oraz dostarczyć ją w terminie do 15 lipca do jednej z administracji osiedli spółdzielczych lub biura obsługi interesantów Urzędu Miasta przy ul. Wojska Polskiego 11 w Kętrzynie.

Oceny zgłoszonych balkonów i rabat komisja konkursowa dokona w drugiej połowie lipca, a wręczenie nagród i uhonorowanie zwycięzców odbędzie się podczas uroczystego finału konkursu w amfiteatrze w Kętrzynie. Organizatorami konkursu „Zielony Zakątek” są Spółdzielnia Mieszkaniowa „Pionier” w Kętrzynie oraz Burmistrz Miasta Kętrzyn.

Regulamin konkursu Zielony Zakątek 2019