Zaznacz stronę

Konferencja – Potencjał gospodarczy Kętrzyna a wsparcie biznesu

Nie mogli Państwo być na pierwszej konferencji #InvestInKętrzyn ? Nic straconego. W najbliższych dniach będziemy prezentować najważniejsze fragmenty wystąpień naszych ekspertów. Dziś słowo wstępu burmistrza miasta Ryszarda Niedziółki.

INVEST IN KĘTRZYN – burmistrz Ryszard Niedziółka

Nie mogli Państwo być na pierwszej konferencji #InvestInKętrzyn ? Nic straconego. W najbliższych dniach będziemy prezentować najważniejsze fragmenty wystąpień naszych ekspertów. Dziś słowo wstępu burmistrza miasta Ryszard Henryk Niedziółka

Opublikowany przez Miasto Kętrzyn Czwartek, 17 stycznia 2019

 

Wystąpienie Starosty Kętrzyńskiego Michała Kochanowskiego

Invest In Kętrzyn – starosta Michał Kochanowski

Szanowni Państwo dla tych, którzy nie mieli okazji być na pierwszej konferencji z cyklu #InvestInKętrzyn dziś prezentujemy wystąpienie Starosty Kętrzyńskiego Michał Kochanowski

Opublikowany przez Miasto Kętrzyn Poniedziałek, 21 stycznia 2019

 

Wystąpienie Prezesa Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Grzegorza Smolińskiego

Invest In Kętrzyn – Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Grzegorz Smoliński

Kolejny ekspert podczas konferencji #InvestInKętrzyn, która odbyła się 17 stycznia br. Dzisiaj możliwości jakie oferuje Warmińsko Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna przedstawia Prezes Zarządu Warmińsko Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Grzegorz Smoliński.

Opublikowany przez Miasto Kętrzyn Środa, 23 stycznia 2019

 

– Kolejna konferencja odbędzie się w lutym w Warszawie, przygotowujemy ją wspólnie z Warszawską Izbą Gospodarczą, chcemy aby firmy z Kętrzyna mogły spotkać się z potencjalnymi klientami z Mazowsza – mówi Maciej Wróbel, zastępca burmistrza Kętrzyna. – Kojarzenie biznesu to jeden z priorytetów tych działań, które sobie założyliśmy. Nie podpiszemy za nikogo kontraktu, bo nie możemy, ale możemy i powinniśmy pomagać lokalnym firmom w tym zakresie. 

Chętnych przedsiębiorców do udziału w konferencji w Warszawie zapraszamy do kontaktu z Urzędem Miasta poprzez kontakt mailowy k.lizurej@miastoketrzyn.pl lub telefonicznie 731 606 838.

 

 

 

 

 

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast