Przedłużenie naboru propozycji przedsięwzięć rewitalizacyjnych do Gminnego Programu Rewitalizacji

Ogłoszenie

Informujemy o przedłużeniu naboru propozycji przedsięwzięć rewitalizacyjnych Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Kętrzyn (GPR) do dnia 29 marca 2024 roku.

Zapraszamy wszystkich chcących wziąć udział w procesie rewitalizacji (m.in.: organizacje pozarządowe, przedsiębiorców, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, właścicieli i zarządców nieruchomości, parafie, instytucje samorządowe i państwowe) do współpracy.

Zachęcamy do zgłaszania planowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych w formie formularza zgłoszeniowego dla przedsięwzięć GPR. Chcemy poznać Państwa projekty i pomysły na działania wspierające cele rewitalizacji, czyli rozwiązujące problemy społeczne, infrastrukturalne czy inne, ale także te wzmacniające potencjał całego obszaru rewitalizacji.