Koncert Beaty Bednarz Kościoły dla Pokoju

Przedstawiciele kętrzyńskich parafii z bp Pawłem Hause z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego oraz Burmistrz Miasta Kętrzyn, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Telewizja Polska zapraszają na koncert Beaty Bednarz pod hasłem: „Kościoły dla pokoju”. 24 marca rozpocznie się on o godz. 19.00, a poprzedzi go nabożeństwo ekumeniczne od godz. 18.00. Wszystko w kościele przy ul. Zjazdowej 15.
Beata Bednarz to wokalistka o niepowtarzalnej barwie i skali głosu. Współpracuje z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej m.in. z: ANDRZEJEM PIASECZNYM, EDYTĄ GÓRNIAK, MARYLĄ RODOWICZ, zespołem PERFECT, BUDKĄ SUFLERA CZY T.LOVE.
Wpływy z datków zostaną przekazane w całości na rzecz uchodźców z Ukrainy.

#KONCERT  Przedstawiciele kętrzyńskich parafii z bp Pawłem Hause z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego oraz Burmistrz Miasta Kętrzyn, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Telewizja Polska zapraszają na koncert Beaty Bednarz pod hasłem: