Zaznacz stronę

Ratujmy Ignasia – zbiórka.

Drodzy Mieszkańcy,
nie raz pokazaliście jak wielkie macie serca ❤❤❤
Tym razem mały Ignaś potrzebuje naszego wsparcia. Chłopiec zawsze był uśmiechniętym i pełnym energii dzieckiem. Jednak pewien dzień odmienił jego życie oraz najbliższych mu osób. Pod koniec lutego, podczas kolejnego pokazu tańca, przewrócił się i zaczęła boleć go nóżka. Badania i … szybka diagnoza.
‼‼Ostra białaczka limfoblastyczna‼‼, której leczenie przewidziane jest na minimum dwa lata. Już dziś wiadomo, że pochłonie ono mnóstwo pieniędzy. Dlatego zwracamy się z prośbą o każdą pomoc. Wszelkie pieniądze będą wydatkowane na koszty związane z pobytem dziecka w szpitalu oraz dalszym leczeniem.
Środki można wpłacać bezpośrednio na stronie zrzutka.pl lub poprzez licytacje na fb. Zachęcamy Państwa do wsparcia! Każda licytacja, każda złotówka ma wielką moc ❤❤❤
 
Link do zrzutki⤵⤵⤵⤵
Link do licytacji ⤵⤵⤵⤵

https://www.facebook.com/groups/194623279090400
Ps. Prosimy o udostępnianie!

 

Infografika o treści: Ratujmy Ignasia. Ignaś ma 2 lata i 10 mies. Jest bardzo pogodnym dzieckiem. Zdiagnozowano u Niego ostrą białaczkę limfoblastyczną.Już dziś wiadomo, że leczenie pochłonie mnóstwo środków pieniężnych. Pomóc może każdyTrwa zbiórka środków poprzez stronę zrzutka.pl oraz licytacje na FB. W prawym górnym rogu widnieje zdjęcie Ignasia, chłopczyka o piwnych oczach i blond włosach. Ubranego w niebieską koszulkę. W prawym dolnym rogu umieszczono logo miasta Kętrzyn.

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast