Zaznacz stronę

KONKURS – STERNIK. CAŁA NAPRZÓD!

Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z partnerami organizuje konkurs pn. Sternik. Cała naprzód! Głównym jego celem jest nagrodzenie firm, szpitali, jednostek administracji (w tym JST) lub NGO z woj. warmińsko-mazurskiego, które pomimo trwającej epidemii COVID-19, wyróżniły się na tle innych, najlepiej wykorzystując dostępne środki na utrzymanie miejsc pracy, płynności, rozwój produktów, dostosowanie do nowych warunków rynkowych. Konkurs organizowany jest w okresie od 1 grudnia 2020 roku do 30 kwietnia 2021 roku.

 

Głównym celem konkursu Sternik. Cała naprzód! jest nagrodzenie firm, szpitali, jednostek administracji (w tym JST) lub NGO z województwa warmińsko-mazurskiego, które najsprawniej żeglowały podczas sztormu COVID-19.

To konkurs dla liderów, którzy mimo niesprzyjających okoliczności potrafili utrzymać bezpieczny kurs, którzy planują długoterminowo,  patrzą za horyzont, którzy teraz mogą wypłynąć na szerokie wody i/lub powrócić do działania na pełnych obrotach.

Uczestnicy konkursu, dzieląc się swoimi doświadczeniami, będą mogli umocnić relacje z klientami, partnerami biznesowymi i kooperantami oraz promować swoją markę dzięki możliwości posługiwania się znakiem konkursu Sternik. Cała naprzód!

 

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

 

Link do strony konkursu: https://www.bgk.pl/sternik-cala-naprzod/

Regulamin konkursu: https://www.bgk.pl/files/public/Sternik/Regulamin_Sternik_10.12.2020.pdf

 

 

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast