Zaznacz stronę

Cyfrowa rewolucja – bilety komunikacji miejskiej w Kętrzynie dostępne w aplikacji SkyCash

Na plakacie znajduje się telefon z aplikacjami. Na plakacie umieszczono tekst o treści: Bilety komunikacji miejskiej w aplikacji skycash pobierz teraz.

Cyfrowa rewolucja – Aplikacja SkyCash

Z inicjatywy spółki PGK Komunalnik bilety komunikacji miejskiej będą dostępne w formie elektronicznej. Koniec z drobnymi na bilet u kierowcy czy szukaniem sklepu z biletami. Od teraz przejazd autobusem po Kętrzynie to parę kliknięć w telefonie!

Od 1 lutego 2021 r., mieszkańcy będą mogli zapłacić za bilety komunikacji miejskiej w aplikacji SkyCash. W ramach usługi będzie można kupić zarówno bilety jednorazowe, jak i okresowe. SkyCash Poland S.A. to polska aplikacja działająca na rynku od 2010 roku rozwijająca autorskie systemy płatności oraz usługi mobilne ułatwiające podróżowanie. Spółka posiada licencję Krajowej Instytucji Płatniczej i jest nadzorowana przez KNF. SkyCash udostępnia największą liczbę usług mobilnych w Polsce i posiada ponad 3 mln zarejestrowanych użytkowników. SkyCash oferuje swoje usługi w ponad 100 miastach w Polsce, umożliwiając szybki i wygodny zakup biletów komunikacji miejskiej, opłacanie parkowania w płatnych strefach parkowania oraz automatyczne płatności za przejazdy autostradami.

Aby móc szybko i bezpiecznie kupować bilety komunikacji miejskiej, należy zainstalować aplikację SkyCash na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację można pobrać z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore oraz Huawei AppGallery. Zakup biletu jest prosty i zajmuje tylko chwilę. Powinien nastąpić przed wejściem do pojazdu komunikacji miejskiej.

Cennik biletów komunikacji miejskiej w Kętrzynie dostępnych od 1 lutego w aplikacji SkyCash:

Jednorazowe:

  • ulgowe – ceny od 1,00 zł do 1,50 zł
  • normalne – ceny od 2,00 zł do 3,00 zł

Miesięczne:

  • ulgowe – ceny od 35,00 zł do 50,00 zł
  • normalne – ceny od 70,00 zł do 100,00 zł

Plakat przedstawia telefon z aplikacjami. Na plakacie umieszczono tekst o treści: Bilety komunikacji miejskiej kupuj wygodniej w aplikacji skycash. Wygoda w zasięgu Twojej dłoni. Wiele usług w jednej aplikacji. płać mobilnie za parkowanie, bilety na pociąg, przejazdy autostradą i wiele innych. Pobierz skycash z google play, appstore, appgallery lub przez m.skycash.com . Zarejestruj się uzupełnij swoje dane osobowe i wybierz metodę płatności. Aplikacja pokaże ci jak w kilku krokach zasilić konto lub podpiąć kartę płatnniczą. Kupuj bilety gdzie i kiedy chcesz wejdź do zakładki Komunikacja miejska i wybierz miasto z listy. aplikacja przeniesie cię do zakupu biletu.

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast