Rocznica Odzyskania Niepodległości

Stan pandemii i dynamicznie zmieniająca się sytuacja wymusza inne niż dotychczas rozwiązania. W tym roku obchody rocznicowe Odzyskania Niepodległości będą miały charakter kameralny.
Zapraszamy Państwa na mszę święta, która będzie transmitowana online. Kwiaty pod pomnikiem na placu Armii Krajowej złożyć będzie można przez cały dzień indywidualnie.

Obrazek przedstwaia herb miasta Kętrzyn oraz  biało - czerwoną flagę Polski. Na czerwonym tle treść: W związku z dynamicznie rosnącą liczbą zakażeń wirusem SARS COV-2 uroczystości związane z obchodami 102. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 663. rocznicy nadania praw miejskich Kętrzynowi będą miały charakter kameralny, a XIV Mazurskie Morcinki zostają odwołane.  Jednocześnie informujemy, iż 11 listopada 2020r. odprawiona zostanie msza święta w Bazylice Św. Jerzego, którą można będzie obejrzeć o godzinie 11.00 na FB Miasta Kętrzyn, SLO i schola dziecięca parafii św.Jerzego w Kętrzynie oraz w Telewizji Kablowej KTK.

Wysoki kontrast