Zaznacz stronę

Ksawery Rynkiewicz z Bartoszyc Potrzebuje Naszej Pomocy!

Kętrzyn ponownie się mobilizuje by pomóc Ksaweremu, który walczy z SMA czyli rdzeniowym zanikiem mięśni!
Choroba postępuje błyskawicznie, codziennie odbiera mu siły i sprawność! Nie ma czasu do stracenia!
13 i 14 listopada w godzinach 11.00 – 15.000 na ulicach Miasta Kętrzyn spotkacie Wolontariuszy Centrum Wolontariatu w Kętrzynie, którzy zbierać będą środki niezbędne do dalszej walki Ksawcia.
Nie poddajemy się! Walczymy o zdrowie i zbieramy na najdroższy lek świata! Otwieramy serca, dzielimy się dobrem! Pamiętajcie każda złotówka jest ważna!
Wspólnie damy radę!
Jeśli nie możecie uczestniczyć w zbiórce będąc na spacerze możecie dokonać wpłaty bezpośrednio na konto fundacji pod linkiem (kliknij w zdjęcie).Obrazek przedstawia plakat: na granatowym tle umieszczono dwa zdjęcia chorego na SMA trzyletniego chłopca. Dookoła zdjęć umieszczono tekst o następującej treści: Ksawery Rynkiewicz z Bartoszyc potrzebuje naszej pomocy! Ksawery choruje na SMA - Rdzeniowy Zanik Mięśni. Nie ma czasu do stracenia. Każdy dzień się liczy, a każda złotówka jest na wagę życia! W dniach 13 – 14 listopada 2020r., w godz. 11:00 – 15:00 Kętrzyn zbiera na najdroższy lek świata! Wolontariuszy spotkać będzie można głownie w centrum Kętrzyna. Podziel się dobrem! Na grafice umieszczono również Logotypy: siepomaga.pl, MOPS, Miasto Kętrzyn.
Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast