Kasa Urzędu Miasta w Kętrzynie pozostaje zamknięta

Szanowni Państwo,

informujemy, iż kasa Urzędu Miasta w Kętrzynie pozostaje zamknięta do 13 listopada 2020r.

W związku z epidemią koronawirusa zachęcamy do dokonywania opłat drogą elektroniczną.

obrazek przedstawia logo miasta kętrzyn oraz banknoty i monety. Na to nałozono komunikat o następującej treści: INFORMACJA WS. OBSŁUGI KASOWEJ W URZĘDZIE MIASTA KĘTRZYN W związku z dynamicznie rozprzestrzeniającym się wirusem COVID 19 w dniach 26.10.2020r. - 13.11.2020r. kasa Urzędu Miasta w Kętrzynie będzie nieczynna. Zapewniając Państwu możliwość bezpiecznego wnoszenia opłat zapraszamy do dokonywania płatności drogą elektroniczną. Lista rachunków bankowych znajduje się na stronie internetowej miasta oraz BIP. Opłat dokonywać można bezpłatnie także w kasie Banku PeKaO S.A., przy ul. Obrońców Westerplatte 1 w Kętrzynie. O wszelkich zmianach funkcjonowania kasy UM będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wysoki kontrast