Zaznacz stronę

Ja w Internecie – bezpłatne szkolenia.

J@ w Internecie

Chcesz zdobyć nowe umiejętności, które wykorzystasz w codziennym życiu? Internet to dla Ciebie jedna wielka tajemnica? Mamy na to radę. Miasto Kętrzyn zaprasza na bezpłatne szkolenia #JaWInternecie Zgłoś się do Punktu Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta i wypełnij formularz. Zapraszamy!

Opublikowany przez Miasto Kętrzyn Piątek, 14 czerwca 2019

 

„Ja w internecie” – bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Kętrzyna

Urząd Miasta Kętrzyn, informuje o naborze uzupełniającym do projektu “Ja w internecie”.

Program Ja w internecie, to program finansowania bezpłatnych szkoleń mający na celu zwiększenie grupy świadomych i kompetentnych użytkowników internetu i e-usług publicznych, zdolnych realizować potrzeby informacyjne, kulturalne, biznesowe, administracyjne i społeczne w bezpieczny i legalny sposób przy użyciu nowoczesnych narzędzi cyfrowych.

Szkolenia zostaną przeprowadzone w następującym zakresie:

  1. Rodzic w Internecie.

Czy wiesz, co Twoje dziecko robi w sieci? Szkolenie „Rodzic w internecie” przeznaczone jest dla rodziców chcących chronić swoje dzieci przed realnymi zagrożeniami, które wiążą się z korzystaniem z internetu. W specjalnym kursie poświęconym m.in. zwalczaniu cyberprzestępczości mogą wziąć udział również opiekunowie, nauczyciele, dziadkowie.

  1. Mój biznes w sieci.

Szkolenie pt. „Mój biznes w sieci” przeznaczone jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą, albo przygotowujących się do otwarcia własnego biznesu.

  1. Moje finanse i transakcje w sieci.

Szkolenie „Moje finanse i transakcje w sieci” przeznaczone jest dla osób chcących nauczyć się załatwiać skutecznie swoje sprawy biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem internetu.

  1. Tworzę własną stronę internetową (blog).

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą nauczyć się zakładać i prowadzić własną stronę internatową lub bloga.

  1. Kultura w sieci.

Szkolenie „Kultura w sieci” przeznaczone jest dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak i gdzie w internecie bezpiecznie szukać filmów, spektakli, książek, muzyki, gier, zdjęć, szkoleń i innych treści dostępnych z legalnych źródeł oraz jak wykorzystać je do nauki lub własnej twórczości zgodnie z prawem.

Szkolenia skierowane są do wszystkich mieszkańców miasta, w tym osób niepełnosprawnych, warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 25 roku życia.

Szkolenia prowadzić będą instruktorzy z Fundacji Legalnej Kultury, która jest operatorem konkursu.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Funduszy Zewnętrznych pod numerem telefonu 89-752-05-72.

formularz_rekrutacyjny_ja_w_internecie1

Zał-nr2_o_zapozn_obow_inf_odb_ost_1-1

Zał-nr-3_Zgoda_na_przetw_danych_osob_wrazliwych_odb_ost

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast