Zaznacz stronę

Punkt Obsługi Inwestora

Szanowni Państwo, Punkt obsługi inwestora w kętrzyńskim urzędzie miasta oferuje wszechstronną pomoc w procedurze realizacji projektów inwestycyjnych na terenie miasta.

Pracownik od pierwszego dnia będzie pomagał potencjalnym inwestorom w szybkim przejściu od etapu wyboru terenu inwestycyjnego, poprzez asystowanie przy wszystkich niezbędnych procedurach administracyjnych i prawnych do opieki poinwestycyjnej.

Punkt czynny będzie w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach 14-16. w sali 102 urzędu miasta. W punkcie pomoc znajdą również lokalni przedsiębiorcy, którzy będą potrzebowali konsultacji jeśli chodzi o pozyskiwanie środków unijnych z programów operacyjnych, jak i programów krajowych.

Punkt obsługi inwestora będzie prowadził również działalność aktywną w poszukiwaniu ewentualnych partnerów do wspólnych projektów. Pomocą w tym będą specjaliści z Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz osoby reprezentujące Enterprise Europe Network, którzy pomogą m.in. w poszukiwaniu partnera handlowego – odbiorcy produktów usług, poszukiwaniu partnera handlowego – dostawcy, podwykonawcy, a także w poszukiwaniu partnera handlowego – producenta poszukującego dostawców, podwykonawców, agentów, dystrybutorów doradztwa dot. ochrony prawa własności intelektualnej i przemysłowej badania potencjału innowacyjnego przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzia Innovation Health Check i wiele innych. Z pracownikiem Punktu Obsługi Inwestora można się kontaktować codziennie w godzinach 7-18 pod numerem tel. 731 606 838, bądź pod adresem e-mail invest@miastoketrzyn.pl;

Rozmiar czcionki