Zaznacz stronę

Wydarzenia gospodarcze – wrzesień 2018r.

  • Bydgoszcz otwarta na świat wielkich finansów – 11 wrzesnia 2018 r.

Konferencja ma na celu, opisać i przybliżyć obszar zagadnień związanych z procesami finansowo-księgowymi. Wskazane zostaną praktyczne zastosowania automatyzacji procesów oraz omówione będą największe wyzwania, przed którymi stoi polski i światowy rynek F&A.

Wśród omawianych zagadnień pojawią się m.in.:

– najnowsze dane o potencjale rynku F&A w Polsce i europie;

– praktyczne zastosowanie automatyzacji i robotyzacji w usługach finansowo-księgowych;

– największe wyzwania, przed którymi stoi polski rynek F&A w modelu outsourcingowym;

– oczekiwania rekrutacyjne wobec kandydatów o profilu finansowo-księgowym;

– faktyczny stan oferty edukacyjnej dla przyszłej kadry centrów operacyjnych typu F&A;

– obecny potencjał inwestycyjny i dalszy kierunek rozwoju gospodarczego Miasta Budgoszcz.

Konferencja przeznaczona jest dla osób zarządzających finansami, menedżerów, kierowników i dyrektorów, którzy na co dzień zajmują się procesami finansowo-księgowo-kadrowymi.

Szczegóły: https://www.paih.gov.pl/20180911/BSS_Bydgoszcz

 

  • Impact mobility rEVolution’18 – 12/13 wrzesnia 2018 r. Katowice

Jest to międzynarodowy kongres poświęcony przyszłości inteligentnej mobilności. Przedstawiciele rządu i władz samorządowych, świata nauki, przemysłu motoryzacyjnego i miejskich spółek transportowych, start-upów oraz firm zainteresowanych finansowaniem innowacji, spotkają się w Katowicach, by wymienić się doświadczeniami, nawiązać współpracę i wspólnie budować przyszłość inteligentnej mobilności w Polsce.

Szczegóły: https://www.paih.gov.pl/20180912/impact_mobility

 

  • Międzynarodowy Kongres Biogospodarki Łódź 2018 – 25 września

Kongres ma na celu wspomóc rozwój biogospodarki w Bioregionach Europy Środkowej i Wschodniej. W tym roku będą omawiane zagadnienia związane między innymi z walką ze smogiem, cyfryzacją w obiegu zamkniętym, nowoczesnymi technologiami w biogospodarce, żywnością wysokiej jakości czy organizowaną przez Łódź wystawą EXPO Horticultural.

Szczegóły: https://www.paih.gov.pl/20180924/kongres_biogospodarki

 

  • Dubai Internet City pierwszy raz w Polsce – Warszawa 24 września, Kraków 27 wrzesnia

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Dubaju zaprasza polskie firmy technologiczne na seminaria z udziałem przedstawicieli Dubaj Internet City w Warszawie i Krakowie. Podczas seminarium oraz spotkań B2B w Warszawie oraz w Krakowie polskie firmy sektora ICT i nowych technologii będą miały okazję poznać przedstawicieli rządu Dubaju oraz polskich ekspertów PAIH aby przeanalizować możliwości współpracy i ekspansji do jednego z najważniejszych światowych centrów biznesowo-finansowych.

Szczegóły: https://www.paih.gov.pl/20180924/DIC_w_Polsce

 

  • Spotkanie biznesowe z przedstawicielami szwajcarskiego kantonu Schwytz oraz Health Tech Cluster Switzerland – 24 września 2018 r. w Warszawie

Spotkanie dedykowane firmom z branż: IT, ICT, life science, digital health, medtech, automatyka. Podczas spotkania będą poruszane tematy ekspansji zagranicznej na rynek szwajcarski i budowania sieci kontaktów poprzez miejscowe klastry na przykładzie Health Tech Cluster Switzerland.

Szczegóły: https://www.paih.gov.pl/20180924/spotkanie_biznesowe_z_przedstawicielami_szwajcarskiego_kantonu_schwytz_oraz_health_tech_cluster_switzerland

 

  • Seminarium: Discover and expand your business in America! – 25 września 2018 r. w Słupsku

Czy warto zainteresować się rynkiem amerykańskim? Główne jego walory to przede wszystkim wielkość, ogromna siła nabywcza, zróżnicowanie geograficzne i różnorodne gusty konsumenckie. stany Zjednoczone sa także niekwestionowanym liderem innowacji. Jednocześnie rynek ten jest najbardziej wymagający i nasycony. Jak go zdobyć? Jak się tego odpowiednio przygotować i odnaleźć w tamtejszych uwarunkowaniach prawnych? Na te i inne pytania uzyskaja Państwo odpowiedź podczas seminarium.

Szczegóły: https://www.paih.gov.pl/20180612/seminarium_discover_business_america 

 

  • XVI Międzynarodowa Konferencja i Wystawa NAFTA-GAZ-CHEMIA 2018 – 26 września w Warszawie

Międzynarodowa Konferencja NAFTA-GAZ-CHEMIA to największe, doroczne wydarzenie branżowe, gromadzące, już od pierwszej edycji w 2002 roku, najznamienitszych polskich i zagranicznych specjalistów sektora nafty, gazu i chemii.

Planowane tematy główne:

– korytarz gazowy północ-południe

– zmiana kierunku zasilania

– modernizacja sektora naftowego i nowych technologii

– przyszłość sektora paliwowego w kontekście rozwoju elektromobilności

– infrastruktura magazynowania ropy i gazu oraz logistyka

– projekt Baltic Pipe

Szczegóły: https://www.paih.gov.pl/2018-09-26/konferencja_NAFTA_GAZ_CHEMIA

 

 

Źródło: PAIH

Rozmiar czcionki