Zaznacz stronę

Mazurskie Talenty 26.08.2018 – 18:00 – Zapraszamy

Muzyka i dobre towarzystwo to propozycja Kętrzyńskiego Centrum Kultury na niedzielne popołudnie , podczas którego wystąpią lokalni artyści: Krystyna Łożyńska; Włodzimierz Chmal, Michał Kasperowicz
i Piotr Stanulewicz.

Termin: 26.08.2018 r.
Godz.18.00
Miejsce: Amfiteatr w Kętrzynie 

WSTĘP WOLNY!
Krystyna Łożyńska od najmłodszych lat kocha muzykę, taniec i poezję. Można powiedzieć, że są to trzy dziedziny jej zainteresowań, które wzajemnie się uzupełniają, przenikają, stanowią inspirację
i wyznaczają kierunek jej rozwoju muzycznego i duchowego. Muzyka płynie dobrem dla innych – takie też przesłanie ma repertuar Krystyny, który wybiera bardzo uważnie i zgodnie ze swoimi wartościami. Swój warsztat wokalny doskonali w Studio Wokalnym Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu pod kierunkiem animator kultury p. Beaty Kilanowskiej.
Szczęśliwie zbiegły się drogi muzyczne Krystyny i Włodka, których połączyły podobne gusty muzyczne i tzw. „porozumienie dusz”, co zaowocowało kilkoma wspaniałymi duetami.

Włodzimierz Chmal, adept studia wokalnego „SUKCES” w Mrągowie, uczestnik popularnych , muzycznych programów telewizyjnych :”Droga do gwiazd” w TVN i „Szansa na sukces” w TVP1. Pasję śpiewania rozwija podobnie jak Krystyna, pod czujnym okiem Beaty Kilanowskiej w Studio Wokalnym Miejskiego Domu Kultury w Reszlu.
Michał Kasperowicz – ma na swoim koncie kilkanaście nagród i wyróżnień
Ogólnopolskich Festiwali Wokalnych. Jest wychowankiem Studia Wokalnego
Sukces oraz Studia Inicjatyw Twórczych. Na swoim koncie ma współpracę
z wieloma muzykami m.in. Filipem Rychcikiem, Antkiem Smykiewiczem, Mietkiem Szcześniakiem, Patrycją Malinowską, Pawłem Izdebskim czy Mateuszem Krautwurstwem.
Obecnie wraz z Sebastianem Bednarczykiem pracuje nad autorskim materiałem,
który będzie mishmashem popowej melodyjności, rockowych
gitar i funkowego brzmienia.
Na swoim koncie ma nagrane dwa studyjne utwory: No co z zespołem Porn Stars oraz Sweet People przy akompaniamencie Tomasza Kolendy.

YOUTUBE:
https://www.youtube.com/watch?v=axdOuh_xqoA
https://www.youtube.com/watch?v=4sQC6eFacmw
https://www.youtube.com/watch?v=F7-dlg0XOn8
https://www.youtube.com/watch?v=AWU_mqT1jSg

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast